۰۳۱-۹۱۰۹۶۵۰۷

info@atmeco.ir

پارک سلامت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

آزمون عمومی استخدام گروه آریان شامل ۱۵ عدد سوال آشنایی با رایانه، ۱۵ عدد سوال زبان انگلیسی و ۵ عدد سوال هوش می باشد که فرصت پاسخ دهی به کلیه ی ۳۵ سوال ۱۰ دقیقه می باشد. در هر بخش سوالات به ترتیب از آسان، متوسط و دشوار طبقه بندی شده اند. متوسط زمان پاسخ دهی به هر سوال ۱۷ ثانیه می باشد. همچنین امکان بازگشت به سوال پیشین وجود ندارد.
آزمون نمره ی منفی ندارد! بنابراین، سعی کنید بدون استرس و بدون معطلی بر روی سوالاتی که پاسخ آنها را نمی دانید صرفا با تکیه بر دانش خود به کلیه ی سوالات تا انتها پاسخ دهید.
پس از اتمام آزمون نتیجه توسط واحد منابع انسانی شرکت بررسی و در خصوص ادامه ی همکاری با شما تماس گرفته خواهد شد.
توجه داشته باشید که هر داوطلب تنها یکبار فرصت شرکت در آزمون را دارد، بنابراین زمان و شرایطی مناسب را جهت شرکت در آزمون انتخاب نمایید.

با آرزوی موفقیت

آزمون عمومی استخدام در گروه شرکت های آریان

You must specify a text.
You must specify a number.
You must fill out this field.
تماس با ما
برندهای ما

از سال ۹۴ تا کنون گروه آریان فعالیت های مختلفی در حیطه ی سلامت انجام داده و همواره در راستای توسعه ی این فعالیت ها به نحو احسن گام برداشته است. بهره گیری از دانش و استعداد دانش آموختگان برتر دانشگاهی و متخصصین کشور در مجموعه از جمله دلایل اصلی پیشرف ما در این مدت بوده است. از تولید تجهیزات پیشرفته ی ضدعفونی گرفته تا ارائه ی خدمات ویژه به جامعه ی پزشکی کشور همگی جزو سبد محصولات گروه آریان هستند.

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت “شرکت آریان تجارت ماندگار” می باشد | ۲۰۲۴Ⓒ